Комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

1. Коняєв Олександр Вікторович
Освіта Вища юридична та вища - державне управлінняФах юрист
Місце роботи суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа
Громадська організація ВГО "Соціальні проекти" Досвід громадської діяльності голова всеукраїнської громадської організації з 2012 року
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Будь-які питання, які потребують вирішення. Володію значними знаннями в зазначеній сферіБіографічна довідка Маю вже готові розроблені соціальні проекти.


2. Мартинюк Дана Леонідівіна
Освіта вища педагогічнаФах у декретній відпустці
Місце роботи не працюю
Громадська організація - Досвід громадської діяльності досвід проведення опитувань, круглих столів, збору підписів тощо
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Поліпшення умов надання дитячих медичних послугБіографічна довідка Закінчила СДПУ ім.А.С.Макаренка, виховую дітей та займаюсь громадською діяльністю


3. Ведмідера Ольга Андріївна
Освіта 2017 році закінчую Магістратуру "Економіка підприємства"Фах Економіст
Місце роботи КУ "СМДКЛ Святої Зінаїди"
Громадська організація - Досвід громадської діяльності немає
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях соціально-економічний розвиток та бюджет міста СумиБіографічна довідка З 2011 року і до теперешнього часу працює в лікарні на посіді економіст, також з 2016 року почала працювати зовнішнім сумісником у ВОЗ СМР в підрозділі інформаційно - аналітичного центру на посаді провідного економіста.


4. Михайлик Ірина Миколаївна
Освіта вища, ХарРІ НАДУ при Президентові України (2003 р.), Харківська академія технології харчування (1996 р.)Фах державне управління, бухгалтерський облік та аудит
Місце роботи тимчасово не працюю
Громадська організація - Досвід громадської діяльності участь та навчання у Всеукраїнській школі молодіжних лідерів за спеціальністю "Управління молодіжною організацією"; член партії "Жінки за майбутнє"
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях фінансове забезпечення системи загальної середньої освіти містаБіографічна довідка 12.05.1996-31.08.2001 - головний бухгалтер Управління освіти і науки СОДА; 01.09.2001-28.02.2003 - навчання в Харківському регіональному інституті державного управління Української Академії державного управління при Президентові України; 01.04.2003-04.10.2005 - головний спеціаліст-головний бухгалтер Управління у справах сім’ї тамолоді СОДА; 02.01.2008-21.12.2015 - проректор з навчально-методичної роботи, старший викладач кафедри державного управління та педагогічного менеджменту КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; з 2010 року - пошукач наукового ступеню кандидата наук з державного управління при ХарРІ НАДУ за темою: "Організаційно-економічний механізм державного управління системою загальної середньої освіти на місцевому рівні".


5. Зiнченко Свiтлана Володимирiвна
Освіта ВищаФах Практичний психолог
Місце роботи Сумський НАУ
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Маю
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Покращення економiки мiста та iн.Біографічна довідка -


6. Корнієнко Максим Володимирович
Освіта вища економічна, СумДУ, 2005Фах економіка, фінанси, державне управління
Місце роботи на даний час не працюю
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Останнім часом брав участь у наданні пропозицій до програми розвитку міста та у бюджетних слуханнях, надавав пропозиції щодо декомунізації назв вулиць міста, є учасником заходів щодо скасування батьківської плати у школах, був членом конкурсної комісії з відбору патрульних поліцейських міста, веду активну переписку із міською владою щодо розвитку мікрорайону.
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях аналіз виконання бюджету, дослідження ефективності впровадження програм, оцінка рентабельності проектівБіографічна довідка З 2005 по 2013 роки - державна служба (обласне управління Пенсійного фонду) на посадах від головного спеціаліста до начальника відділу внутрішнього аудиту. Напрямки: організація роботи підрозділу, аналіз дотримання вимог законодавчих та нормаитвних актів підвідомчими структурами, дослідження стану планування та виконання бюджету, здійсненням контролю за цільовим використанням коштів. З 2014 по 2015 роки - робота на виробничому підприємстві (ТОВ "Керамейя") на посаді аналітика з питань фінансово-економічної безпеки. Обов'язки: планування бюджету, фінансова звітність, аналіз ефективності та рентабельності, розрахунки собівартості та ціноутворення.


7. Фролков Андрій В`ячеславович
Освіта вищаФах економіст, фінансіст
Місце роботи ТВ Всеукраїнська громадська організація "Асоціація платників податків України"
Громадська організація Сумська міська громадська організація "Агенція міського розвитку" Досвід громадської діяльності з 2011р. робота в ВГО "Асоціація платників податків України". 2014-2015рр. робота в громадській експертній комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів.
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Контроль використання бюджетних коштів, аналіз роботи комунальних підприємств та департаменів СМР, контроль тирифоутворення, робота над програмою соціально-економічного розвитку міста, контроль за прозоростю діяльності місцевої владиБіографічна довідка У 1986 р. закінчив Харківський політехнічний інститут, спеціальність - інженер-механік. У 2000 р. закінчив Українську академію банківської справи, спеціальність - економіст-фінансист. Є співавтором підручника "Планування та прогнозування соціально-економічного розвитку регіонів". З 1993 р. по теперішній час працюю на керівних посадах промислових та торгівельних підприємств.


8. Голіус Костянтин Миколайович
Освіта ВищаФах Економіка підприємства
Місце роботи ФОП
Громадська організація - Досвід громадської діяльності -
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Економічний розвитокБіографічна довідка Підприємницький досвід


9. Макарюк Олексій Васильович
Освіта Науковий ступінь кандидата економічних наукФах Економіст-бухгалтер (за базовою освітою), економіка та управління підприємствами (післядипломна освіта)
Місце роботи тимчасово не працюю
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Більше спрямована на підтримку вололнтерського та ветеранського руху, а також допомогу правоохоронним органам. На даний час, в умовах війни, це є більш актуальним. Є засновником двох відповідних громадських організацій: ГФ "Патруль" та ГО "Сумська міська організація учасників бойових дій на території України". Очолюю їх в даний час.
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Створення умов розвитку бізнесу, проблеми підвищення дохідної частини бюджету, оптимізація витрат і ліквідація втрат бюджетних коштів та інші.Біографічна довідка з 2002 року працював економістом в ТОВ "ТРІЗ". з 2003 по 2015 рік працював асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ. Січень-лютий 2016 року працював заступником директора з економічного розвитку та внутрішньої безпеки на КП ЕЗО "Міськсвітло" СМР. Був звільнений с формулюванням "за прогул", що оскаржую на даний час в суді.


10. Литвиненко Вікторія Миколаївна
Освіта ВищаФах Бухгалтер
Місце роботи за договорами цпх
Громадська організація ------ Досвід громадської діяльності ВЛКСМ
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях питання соціально-економічного розвитку та бюджету з урахуванням використання електронних інформаційних базБіографічна довідка Працюю за фахом з 1983 року.


11. Дядюроа Костянтин Олександрович
Освіта вища, д.т.н., професорФах інженер, екноміст
Місце роботи Сумський державний університет
Громадська організація Спільний дім Досвід громадської діяльності 5
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях питання, віднесені до компетенції комісіїБіографічна довідка Біографічна довідка із зазначенням професійного досвіду за напрямом роботи комісії, напрацьовані проекти


12. Карпичев Андрій Ілліч
Освіта ВищаФах Инженер-технолог
Місце роботи Сумське НПО
Громадська організація --------- Досвід громадської діяльності Університет, громадська студентська діяльність
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Напрямки використання коштів з міського бюджету, перевірка складання кошторисів по окремим обьектам, контроль за діяльністю проведення тендерів на виконання робіт. Біографічна довідка Професійного досвіду не маю.


13. Слободяник Юлія Борисівна
Освіта вищаФах облік і аудит, фінанси
Місце роботи Одеський національний економічний університет
Громадська організація - Досвід громадської діяльності експерт групи "Публічні фінанси" РПР, експерт ГЕК з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку, цін та інвестиційної політики при СМР VI скликання, співзасновник громадської ініціативи "Нам тут жити"
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях контроль і експертна оцінка місцевого бюджету та соціально-економічного розвитку містаБіографічна довідка Народилася у м. Суми 28 листопада 1976 р. Українка, громадянка України. Освіта: диплом спеціаліста за спеціальністю «Фінанси» (Сумський державний університет) (2000). Кандидат економічних наук (доктор філософії, PhD) за спеціальністю «Фінанси, грошовий обіг та кредит» (2005). Доцент по кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту (2008). Доктор економічних наук за спеціальністю «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)» (2014). Професійний досвід: 1997-2006 – бухгалтер, головний бухгалтер ВАТ «Сумське АТП-15927»; 2005-2013 – доцент, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України»; 2013-2014 - доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Одеського національного економічного університету; 2015 - по сьогоднішній день - професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Одеського національного економічного університету.


14. Поляков Богдан Дмитрович
Освіта ВищаФах "Инженер по закупкам"
Місце роботи "Сумське НВО"
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Активна участь у громадській діяльності університету
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Контроль та перевірка раціонального використання громадських коштів з міського бюджетуБіографічна довідка Не маю


15. Буханцев Валерій Миколайович
Освіта вищаФах інжинер-єкономіст
Місце роботи ТОВ "ТБ"УЗК"
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Да
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Соціально-економічний розвиток містаБіографічна довідка Працював на різних посадах


16. Покопцев Євгеній Євгенійович
Освіта ВищаФах Економіка, юриспруденція
Місце роботи самозайнята особа
Громадська організація Громадська організація "Народна Самооборона" Досвід громадської діяльності Більше 10 років
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Розвиток соціально - економічного розвитку регіонуБіографічна довідка додатковий файл


17. Рибалко Андрій Петрович
Освіта ВищаФах Маю юридичну освіту
Місце роботи голова ВГО "Молодий Народний Рух"
Громадська організація ВГО "Молодий Народний Рух" Досвід громадської діяльності з 2004 року член МНР, з 2012 року - член "Бюро аналізу політики"
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Впровадження "Бюджету участі", захист інтересів молоді при розподілі видатків бюджетуБіографічна довідка З 2012 року маю досвід моніторингу закупівель за державні кошти. У 2014-2015 роках - регіональний координатор проекту «Creation and implementation of public funds utilization monitoring system «Open Budget», який реалізовувався за підтримки Єврокомісії


18. Приходченко Александр Сергеевич
Освіта Висшая, СумДУФах магистр
Місце роботи студент
Громадська організація Cумской Бизнес Клуб, Студреспублика Досвід громадської діяльності национальный представитель creativebusinesscup.com
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях развитие предпиенимательства и благоустройства городаБіографічна довідка национальный представитель cbc, проходил стажировку в ВРУ, предприниматель


19. Винниченко Наталія Володимирівна
Освіта вища економіст за спеціальністю "Облік і аудит" закінчила Українську академію банківської справи в 2003 р.Фах економіст
Місце роботи Українська академія банківської справи
Громадська організація ГО "Рада молодих вчених" Досвід громадської діяльності З грудня 2014 року член громадської експертної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку, цін та інвестиційної діяльності
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Бюджет участі, бюджетна децентралізація, виконання бюджету м. СумиБіографічна довідка ОСВІТА Кандидат економічних наук Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України», Суми, Україна. Спеціальність: 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит. Назва дисертації: «Місцеві бюджети розвитку в інвестиційному забезпеченні соціальної сфери» ДОДАТКОВА ОСВІТА Тренінг для тренерів (ТОТ) 2016 Тренінг «Нові політичні лідери України» Інститут Публічних Справ (Варшава, Польща), мережа «Громадські ініціативи України» та ВОМГО «Наше Поділля» Участь у стажуванні за програмою «Emerging Politikal Leaders in Ukraine» Інститут Публічних Справ (Варшава, Польща) Успішне завершення тренінгу підтверджено сертифікатом. 2015 Школа лідера «Відповідальна молодь» Фонд сприяння демократії посольства США в Україні 2015 Тренінг «Анімація громадської діяльності» в рамках Школи громадської участі – 2 Інститут соціокультурного менеджменту за підтримки Фонду Ч.С. Мота 2014 ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД Доцент кафедри Бухгалтерського обліку і аудиту Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України», Суми, Україна. 2011 – Теперішній час Старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України», Суми, Україна. 2010-2011 Асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України», Суми, Україна. 2007-2010 Викладач стажист кафедри бухгалтерського обліку і аудиту 2006-2007 Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України», Суми, Україна. Аспірантура Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України», Суми, Україна. 2003-2006 Фінансовий менеджер ПП «Промтехснаб-С» 2003 ПРОЕКТИ РЕАЛІЗОВАНІ ЗА ОСТАННІЙ ЧАС Школа децентралізації для молоді за підтримки DESPRO 2015 рік Інформаційна прозорість як запорука фінансової стабільності семінар для бюджетних розпорядників нижчого рівня 2015 рік


20. Доля Віталій Юрійович
Освіта середняФах історичний факультет
Місце роботи Навчаюсь в СумДПУ ім. А.С. Макаренка
Громадська організація - Досвід громадської діяльності 3
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях слідкувати за витратами бюджетних коштів, створення соціальних проектівБіографічна довідка Проведення Школи громадської активності, бізнес-школи, працюю над створення соціальних проектів для розвитку туризму в м. Суми


21. Попатенко Марина Миколаївна
Освіта ВищаФах Експерт молодіжної політики
Місце роботи "Сумський міський центр дозвілля молоді" СМР
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Реалізовано понад 30 молодіжних проектів. Учасник лобістких кампаній щодо проведення конкурсу проектів за рахунок коштів міського та обласного бюджетів
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Доцільність утримання за бюджетні кошти ряду комунальних установ та аналіз фінансування соціально-гуманітарної галузіБіографічна довідка Участь у реалізації більшості молодіжних проектів міста.


22. Сахно Крістіна Сергіївна
Освіта ВищаФах Керівник проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»
Місце роботи Сумська обласна організація Ліга соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»
Громадська організація СМГО "СМАЙЛ" Досвід громадської діяльності З травня 2011 року Керівник Сумського відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» З 2011 р. Член Сумської обласної громадської організації «Майбутнє Сумщини" З 2013 р. Заступник голови Сумської обласної громадської організації «Майбутнє Сумщини" 2012-2014р. Заступник голови громадської ради при сумському міському виконавчому комітеті. 2012-2014р. Керівник проектів з масових заходів СОГО « Майбутнє Сумщини» спрямованих на протидію торгівлі людьми.2011 рік Грамота міського голови міста Суми за активну волонтерську роботу, безкорисливість, співчуття та небайдужість до людей, які потребують допомоги та з нагоди Дня Конституції України 2011 р. Грамота Управляння освіти і науки Сумської міської ради за сумлінну працю на педагогічній ниві, високий рівень професіоналізму та з нагоди Дня працівника освіти. 2013 р. Грамота Сумської обласної ради за вагомий особистий внесок в реалізацію державної молодіжної політики в області, активну громадську позицію, та з нагоди Дня молоді.
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Прийняття бютжетного регламентуБіографічна довідка 2012-2014р. Заступник голови громадської ради при сумському міському виконавчому комітеті. 2012-2014 Член конкурсної комісії молодіжних проектів Сумського міського відділу молоді та спорту.


23. Спичковський Олександр Сергійович
Освіта середняФах історичній факультет
Місце роботи студент Сум ДПУ ім. А.С. Макаренка
Громадська організація --- Досвід громадської діяльності 2,5 роки
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях з питань економічного розвитку та з питань житлово - комунального господарства Біографічна довідка Займався розробкою соціальних проектів, був однім з організаторів "Школи громадської активності", відвідував бізнес школу.


24. Половинко Юрій Володимирович
Освіта повна середняФах Історія
Місце роботи студент
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Допомагав організовувати школу громадської активності
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях Пошук інвесторів для розвитку наукових проектів студентівБіографічна довідка Я, Половинко Ю.В. , народився 21 січня 1998 року , закінчів Старобільську СЗОШ І-ІІІ ст №3 , у 2015 році вступив на історичний факультет СумДПУ де навчаюсь і зараз.


25. Васильченко Вікторія Вікторівна
Освіта Студент, незакінчена вищаФах Юрист
Місце роботи Приватне підприємство
Громадська організація - Досвід громадської діяльності Активіст, волонтер
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях .1. Розбудова інфраструктури ( соціальної, торгової, промислової тощо) 2. Залучення інвестицій в розбудову економіки міста 3. Розвиток волонтерського рухуБіографічна довідка Волонтерство, член організаційного комітету Всеукраїнської благодійної акції еко волонтерів "Зробимо Україну чистою", член оргкомітету Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", учасник міжнародної програми культурного обміну "STP" в Польші


26. Назаренко Олексій Григорович
Освіта вища, 2004 р. - Сумський державний університет (механіко-математичний факультет, спеціалізація «Прикладна математика, інформатика»); 2010 р. - Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, спеціальність - «Міжнародна економіка», 2012 р. - IHK Akademie München (менеджмент, бізнес-адміністрування) Фах менеджмент, комунікації, управління проектами
Місце роботи ФГ "Ніка-МС", заступник Голови господарства з економічних питань.
Громадська організація ГО "Сумське об'єднання роботодавців" Досвід громадської діяльності член ГО «Сумське об’єднання роботодавців», член Торгово-промислової палати Україна; член Сумського бізнес клубу; учасник Коаліції малого та середнього бізнесу Сумщини; координатор Сумської регіональної партнерської платформи проекту GIZ “Fit for Partnership with Germany” реалізованого Міністерством економіки України та міністерством економіки Германії.
Питання, над якими планую працювати у громадських експертних комісіях розвиток підприємництва та промисловості, підготовка програм розвитку з питань підприємництва, енергозбереження, комунального транспорту, торгівлі, та підтримки місцевого виробника; питання функціонування дозвільної системи в галузі торгівлі,громадського харчування та побутового обслуговування населення;Біографічна довідка переможець щорічного рейтингу «Золота перлина 2013» в номінації «Кращий молодий підприємець року», нагороджений «Грамотою міського Голови», наше підприємство перемогло у щорічному рейтингу «Краще мале підприємство Сумщини 2015», нагороджене грамотою Голови Сумської обласної державної адміністрації; м. Суми; член ГО «Сумське об’єднання роботодавців» з 2012 року, член Торгово-промислової палати Україна з 2015 року; член Сумського бізнес клубу з 2014 року; учасник Коаліції малого та середнього бізнесу Сумщини, разом з командою Коаліції малого та середнього бізнесу Сумщини проходив навчання у СІРЕ ("Центр міжнародного приватного підприємництва"); координатор Сумської регіональної партнерської платформи проекту GIZ “Fit for Partnership with Germany” (безкоштовні бізнес стажування у Німеччині") реалізованого Міністерством економіки України та міністерством економіки Германії (вже понад 40 представників сумських підприємств пройшли стажування в Німеччині).

Oрфографія та пунктуація збережені